Katecheta 10/2008 » "...EXEMPLA TRAHUNT" » MATERIAŁY PRAKTYCZNE »

Zwoje z Qumran - największe odkrycie XX wieku.

Prześlij Drukuj

Odkrycie w 1947 roku starożytnych rękopisów żydowskich na Pustyni Judzkiej nad Morzem Martwym stało się powodem ożywionych dyskusji o charakterze naukowym, ale również licznych prezentacji dalekich od rzetelności i pełnych sensacji. Ogromne zainteresowanie wzbudzały treści odkrytych zwojów, historia ich odkryć i prowadzone badania, jak również ich znaczenie dla judaizmu i chrześcijaństwa.

Proszę podać kod dostępu
kod: 

UWAGA!!!
Aby otrzymać jednorazowy dostępu do artykułu wyślij sms o treści p155.kod pod numer 7238. W ciągu kilku minut otrzymasz w odpowiedzi sms zawierający kod dostępu. Wpisz go w pole "kod" i kliknij dalej. Cena jednego kodu wynosi 2 PLN.

Jeśli pojawiły się jakiekolwiek problemy związane z dostepem do artykułów, skorzystaj z pomocy

Uwaga! Serwis jest dostepny tylko z komórek operatorów krajowych.


Copyright by Drukarnia i Księgarnia Św.Wojciecha Sp. z o.o.

strony internetowe Strony internetowe Poznań, Agencja Reklamowa Poznań, Systemy Zarządzania Treścią Agencja Reklamowa eCreo