"Bóg widział, że wszystko, co uczynił, było bardzo dobre". Wychowywanie katechizowanej młodzieży do odpowiedzialności za środowisko naturalne.
Każde życie na ziemi potrzebuje zdrowego środowiska naturalnego, aby wzrastać i się rozwijać. Ale zdrowe nie oznacza idealne, pełne harmonii, wewnętrznego ładu i piękna, które znajdujemy w opisie stworzenia świata przez Boga. W XXI wieku, kiedy doświadczamy kryzysu ekologicznego w wymiarze globalnym, nie jest możliwy powrót do ogrodu Eden. Istnieje natomiast wiele sposobów, by zapobiec niszczeniu planety – Ziemi. Duże znaczenie ma właściwe wychowanie ludzi – od najmłodszych aż po starszych – do odpowiedzialności za swoje codzienne decyzje na rzecz ochrony środowiska.
UWAGA!!!
Aby otrzymać jednorazowy dostępu do artykułu wyślij sms o treści p155.kod pod numer 7238. W ciągu kilku minut otrzymasz w odpowiedzi sms zawierający kod dostępu. Wpisz go w pole "kod" i kliknij dalej. Cena jednego kodu wynosi 2 PLN.
Jeśli pojawiły się jakiekolwiek problemy związane z dostepem do artykułów, skorzystaj z pomocy
Uwaga! Serwis jest dostepny tylko z komórek operatorów krajowych.
Copyright by Drukarnia i Księgarnia Św.Wojciecha Sp. z o.o.
strony internetowe
Agencja Reklamowa
eCreo



Prześlij
Drukuj