Katecheta 9/2005
Katecheta 9/2005
E-wydanie
„Katecheta” jest teraz również dostępny Jako e-wydanie!
Na półkę Katechety
Mali odkrywcy Bożych dzieł. Kolorowanka katechetyczna
Maria Brzostowska
KSIĄŻKA
9,90 zł 7,43 zł

Prezentacje

Wydawnictwo diecezjalne i drukarnia w Sandomierzu
Autor: (oprac. red.)
Artykuł archiwalny
bp. Edward Materski, ks. Zbigniew Niemirski
 
Błogosławione rozmowy
 
Sandomierz 2005
    Książka powstała z głębokiego przekonania o wielkiej roli rozmowy rodziców z dziećmi na temat Boga. Książka stanowi pomoc dla rodziców i wychowawców dzielących się swoją wiarą z dziećmi w wieku przedszkolnym. W tym właśnie okresie dziecko przeżywa pierwsze świadome "poznaję" i pierwsze "chcę", które mają wyjątkowo silny wpływ na przyszły sposób odczytywania sensu życia i podejmowania decyzji.
    Proponowana książka zawiera sześćdziesiąt cztery propozycje. Wszystkie mają tę samą, zasadniczą budowę: Ewangelię z komentarzem i przykład rozmowy z dzieckiem.
 
 
*   *   *
 
Co wiesz o Janie Pawle II?
Quiz papieski
    Pytania zamieszczone w quizie mogą znaleźć zastosowanie na lekcji religii (przy konstruowaniu testów czy sprawdzianów), podczas godzin wychowawczych, a także w katechezie parafialnej, przy tworzeniu konkursów wiedzy religijnej. Książeczka przeznaczona jest dla każdego, kto w rodzinie, w gronie przyjaciół, kolegów czy znajomych chciałby w zabawowej formie, pożytecznie spędzić czas, sprawdzając i poszerzając swoją wiedzę religijną.
 
*   *   *
    Zamówienia: Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu, ul. Żeromskiego 4, 27-600 Sandomierz, tel. (015) 832 31 92, fax. (015) 832 77 87, email: marketing@wsd.pl.