Katecheta 2/2014
Katecheta 2/2014
E-wydanie
„Katecheta” jest teraz również dostępny Jako e-wydanie!
Na półkę Katechety
Jak ewangelizować ochrzczonych Best
seller
Jose H. Prado Flores
KSIĄŻKA
22,00 zł 18,70 zł

Bank informacji

Zaproszenie do redagowania Wikipedii
Autor: (oprac. red.)
Serdecznie zapraszamy!!!
Zaproszenie do redagowania Wikipedii

Zapraszamy do włączenia się do redagowania nowych lub korygowania już istniejących haseł encyklopedii Wikipedia lub przekazanie poniższej prośby do potencjalnie zainteresowanych osób. Bardzo prosimy o podzielenie się swoją wiedzą. Wiele istniejących już haseł dotyczących miejsc świętych, Kościoła, prawd wiary, życiorysów świętych wymaga poszerzenia i rozbudowania. W wielu hasłach „uniwersalnych” również należałoby uwypuklić i lepiej opisać katolicki punkt widzenia, bazujący często bezpośrednio na prawie naturalnym. Wikipedia może być też poprzez ubogacenie jej o powyżej opisane treści pożytecznym narzędziem katechizacji i ewangelizacji.
Chcemy zaprosić do tej pracy entuzjastów: księży, katechetów, studentów oraz pracowników wydziałów teologicznych uniwersytetów. Ze swojej strony oferujemy bezpłatne szkolenia dla przyszłych redaktorów Wikipedii, konsultacje oraz opiekę merytoryczną doświadczonych już redaktorów na każdym etapie szkolenia i wdrażania pomysłu.
Gwarantujemy dobrą i twórczą zabawę oraz satysfakcję z tworzenia haseł, które będą czytane w przyszłości przez wiele osób z korzyścią dla wszystkich.
Zawarta w książkach wiedza jest dostępna obecnie tylko dla tysięcy ich posiadaczy, natomiast w Wikipedii będzie dostępna natychmiast (po kliknięciu w komputerze) dla milionów Polaków teraz i w odległej przyszłości.
Serdecznie zapraszamy!!!
Prosimy o kontakt z nami: wikipedia.pomoc@gmail.com