Katecheta 4/2016
Katecheta 4/2016
E-wydanie
„Katecheta” jest teraz również dostępny Jako e-wydanie!
Na półkę Katechety
O wychowaniu przedszkolaka
Beata Nadolna
KSIĄŻKA
16,00 zł 1,00 zł

Wprowadzenie

Ważna informacja
Autor: .
Z dniem 31.01.2017 roku zostaje zawieszone wydawanie czasopisma „Katecheta” w wersji papierowej. Dziękujemy wszystkim Czytelnikom pisma, dzięki którym mogliśmy przez tyle lat realizować naszą misję.
Jednocześnie informujemy wszystkich Prenumeratorów, iż w najbliższym czasie zostaną zwrócone pieniądze w kwocie stosownej do liczby opłaconych, a niedostarczonych numerów „Katechety”. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości służymy pomocą: tel. 61 659 37 56 lub e-mail prenumerata@swietywojciech.pl.

Zmieniający się świat i postęp technologiczny stwarzają nowe możliwości komunikacyjne, dlatego wszystkich dotychczasowych czytelników „Katechety” zapraszamy do korzystania ze „Strefy Katechety” - nowoczesnej platformy dla nauczycieli religii. Jej działalność stanowić będzie przedłużenie misji pełnionej do tej pory przez pismo „Katecheta”. Na portalu znajdziecie Państwo już wkrótce archiwalne materiały zamieszczone w dotychczasowych numerach pisma „Katecheta” oraz nowe, bezpłatne pomoce dydaktyczne dostosowane do aktualnych potrzeb edukacyjnych. Na stronie można również zostawić swój adres mailowy, aby otrzymywać bieżące informacje oraz pomoce katechetyczne ze „Strefy Katechety”.

W podziękowaniu za Państwa zaufanie i z nadzieją na dalszą współpracę przesyłamy książkę, która może okazać się cenną pomocą w pracy katechetycznej.

Serdecznie zapraszamy!
www.strefakatechety.pl